Hakkımızda

Tarihçemiz:

      Firmamız kendi mahsulünü değerlendiren; değerli aile büyüğümüz,  Yadigar KOÇ’un 01.01.1968 yılında kurmuş olduğu küçük mandıra işletmesi ile üretime başlamış. KOÇ MANDIRA adı ile büyümüş ve Göle yöresinin benzersiz meralarında, milyonlarca çiçekle beslenen ineklerden elde edilen sütleri işleyerek faaliyetlerini sürdürmüştür.

      2009 yılında dedemizden miras kalan mesleğimizi; geliştirmek, kaliteli ve güvenilir ürünler üretip geleneksel tatları bozmadan, tüketicilere sunmak ve yöre ekonomisine katkıda bulunmak için: KOÇ MANDIRA ünvanı ve geleneksel  mandıra sistemi ile üretim yapan firmamız; KOÇHAN SÜT ÜRÜNLERİ GIDA LTD. ŞTİ.  adı ile ünvan değiştirip, 2010 yılında Göle İlçe merkezi Çevre yolunda; 2500 m2 arazi üzerine üzerine 700 m2 kapalı alan bir fabrika temeli atmış ve aynı yıl üretime geçen modern fabrikasını kurmuş, makine parkurunu yenilemiş, yeni bir vizyonla KOÇHAN  ve  GÖLE KOÇ markaları ile geleneksel tatları bozmadan, kalitesini arttırarak ‘’ sütten lezzet üretmeyi ‘’ ilke edinmiştir.

 

Kalite Politikamız

 

Vizyonumuz

       “ Eğitimli, tecrübeli ve deneyimli kadromuzla, gelişen teknolojiyi takip ederek; sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek,  müşterilerimizin ilk tercihi olmak ve sektörde hak ettiğimiz konuma gelmek.’’

 

Misyonumuz

       “Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çevreye ve doğaya zarar vermeden, hijyen kurallarına uyarak, kaliteli hizmet anlayışı ile sağlıklı tatlar üreterek, sektörde tercih edilen bir firma olmak ve ‘’ sütten lezzet üreterek ’’ müşterilerin ilk tercihi olmak.’’

Koçhan Süt Ürünleri Gıda Ltd. Şti.Kazım Karabekir Mahallesi Kars Cad. No : 13 Göle / ARDAHAN
Detaylı Bilgi : 0 539 746 44 26       Mail: info@kochansut.com

Tüm hakları saklıdır © 2015 - Koçhan Süt Ürünleri
Web sitemizde bulunan hiç bir yazılı ve görsel materyalin izinli / izinsiz kullanımı yasaktır.Koçhan Süt Ürünleri web sitesi OSMERT tarafından OpenCart alt yapısı kullanılarak hazırlanmıştır.


Göle Kaşar Peyniri , Göle Peyniri , Göle Balı

Rapid SSL Visa - MasterCard